+48 660 474 121 kontakt@fundacjabono.pl

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz dac Dom Tymczasowy podopiecznemu naszej Fundacji? To bardzo proste, a nam bardzo pomoże! Więcej…

Jak możesz pomóc?

Zostań wolontariuszem

Wolontariusz – nie bój się tego słowa, choć brzmi poważnie i zwykle kojarzy się z poświęcaniem własnego czasu potrzebującym. Podhalany w potrzebie również potrzebują wolontariuszy…

Wolontariusz…

Nie bój się tego słowa, choć brzmi poważnie i zwykle kojarzy się z poświęcaniem własnego czasu potrzebującym, czasem spędzanym przy łóżku chorego. Ale nie tylko. Podhalany w potrzebie również potrzebują wolontariuszy…

Jeśli nie lubisz wychodzić z domu w słotę i śnieżycę – zostań naszym wolontariuszem.

Bez ruszania się z przytulnego fotela możesz pomóc szukając psich hoteli w swojej okolicy i nie tylko (w sieci lub telefonicznie), kontaktując się ze schroniskami, zdobywając informacje o psach potrzebujących pomocy.

Jeśli komputer i internet to Twój żywioł – zostań naszym wolontariuszem. 

Możesz umieszczać ogłoszenia naszych podopiecznych szukających domu w internecie. Możesz „rozsiewać” informacje o Fundacji i propagować nasze działania na różnych portalach lub Facebooku, aktualizować informacje o naszych psach na przeróżnych forach internetowych – masz wiele możliwości.

Jeśli jesteś niespokojnym duchem, lubisz wycieczki i wyprawy w nieznane – zostań naszym wolontariuszem.

Możesz odwiedzić psa w schronisku, sprawdzić jak czuje się nasz podopieczny w psim hoteliku, wyprowadzić na spacer, zrobić mu zdjęcie.

Jeśli jesteś zmotoryzowany i jazda przed siebie Cię odpręża – zostań naszym wolontariuszem.

Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – jechać przed siebie i przy okazji przewieźć potrzebującego psa ze schroniska czy pobocza drogi do bezpiecznego domu tymczasowego lub hoteliku..

Pomóż w inny sposób

Przekaż 1,5% swojego podatku

Podaruj zwierzakowi, a nie fiskusowi! W imieniu naszych podopiecznych – bezdomnych owczarków podhalańskich prosimy o podarowanie 1,5% podatku naszym podopiecznym. To nic nie kosztuje, a dla nich znaczy bardzo wiele – ratuje życie. Kliknij TUTAJ po więcej informacji.

Wesprzyj nas przez portal ratujemy zwierzaki

Portal „Ratujemy Zwierzaki” to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Pomysłodawcy razem z Darczyńcami łączą siły, aby każdego dnia odmieniać ich los i dawać im dobro, na jakie zasługują. Jeśli chcesz wesprzeć działania mojej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo, albo regularnie każdego miesiąca klikając TUTAJ

przyjmiemy dary rzeczowe

Są okresy, w których potrzeby naszych podopiecznych są ogromne. Często brakuje dosłownie wszystkiego,. Nasi podopieczni potrzebują karmy, leków, obroży, smyczy, środków czystości itp. Jeśli możesz – podaruj nam je. Zawsze chętnie podpowiemy co kupić, czego najbardziej nam potrzeba. Zadzwoń do nas lub napisz maila i zapytaj – chętnie odpowiemy!

Wesprzyj naszą Fundację!

Możesz to zrobić na wiele sposobów np. szybkim przelewem bankowym realizowanym przez Przelewy24, BLIKIEM, tradycyjnym przelewem (numer naszego rachunku bankowego znajdziesz na dole). Możesz także przekazać darowiznę za pomocą serwisu PayPal.

Skontaktuj się z nami!

Nie zawsze możemy odebrać telefon, ale zawsze  oddzwonimy. Czasem na odpowiedź wysłanego do nas maila trzeba chwilę poczekać, ale zawsze odpiszemy!

Telefon do przedstawiciela fundacji bono

+48 660 474 121