+48 660 474 121 kontakt@fundacjabono.pl

Od 31 grudnia 2012 roku nasza Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. To oznacza, że jest uprawniona do otrzymywania 1,5% podatku.

Jak możesz pomóc?

Przekaż 1,5% swojego podatku

W imieniu naszych podopiecznych – bezdomnych owczarków podhalańskich prosimy o podarowanie 1,5% podatku naszym podopiecznym. To nic nie kosztuje, a dla nich znaczy bardzo wiele – ratuje życie.

Dlaczego właśnie nam?

Ponieważ podarowana nam każda złotówka jest w całości przeznaczana na psy – zarówno zarząd jak i wolontariusze naszej fundacji pracują za darmo, na zasadach wolontariatu, nie wynajmujemy biur, nie mamy samochodów czy telefonów służbowych. Dzięki naszej pracy wiele owczarków podhalańskich zamieszkało w nowych domach unikając eutanazji w schroniskach, a niejeden wałęsający się, bezdomny znalazł ciepły kąt.

Co robimy?

  • wyciągamy ze schronisk, odławiamy wałęsające się psy w typie Owczarka Podhalańskiego
  • zabieramy je do domów tymczasowych gdzie uczymy, że człowiek nie zawsze głodzi, a podniesiona ręka nie zawsze oznacza ból
  • leczymy, dokarmiamy, sterylizujemy
  • znajdujemy im odpowiedzialne i kochające domy, z których nikt ich już nie wyrzuci

Sprawdź nas! Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego Fan Page na portalu społecznościowym Facebook. Znajdziecie tam wiele informacji o naszej Fundacji, o tym co robimy, komu pomagamy, jak działamy, czego potrzebujemy i z czym się zmagamy. Poznajcie nas na Facebook’u!

1,5% podatku mogą przekazać osoby zatrudnione na umowę o pracę, na umowy zlecenia i o dzieło, właściciele wynajmowanych nieruchomości oraz osoby płacące podatek od dochodów kapitałowych. Z możliwości tej mogą także skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Fundacja Pomocy Zwierzętom „BONO” posiada Status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) od dnia 31 grudnia 2012 roku. Szczegółowe rozliczenia naszej działalności znajdziesz w zakładce „ROZLICZENIA”

Nasz krs: 0000365802

Pomóż w inny sposób

Wesprzyj nas przez portal ratujemy zwierzaki

Portal „Ratujemy Zwierzaki” to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Pomysłodawcy razem z Darczyńcami łączą siły, aby każdego dnia odmieniać ich los i dawać im dobro, na jakie zasługują. Jeśli chcesz wesprzeć działania mojej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo, albo regularnie każdego miesiąca klikając TUTAJ

Podaruj coś na aukcje charytatywne

A może jesteś jedną z tych utalentowanych osób, które umieją szydełkować, haftować, robić figurki z masy solnej czy inne przedmioty dekoracyjne i ozdoby? Być może jesteś artystą, który maluje, rzeźbi czy realizuje się w inny sposób? Podaruj nam którąś ze swoich prac na aukcję – pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasilą skarbonkę naszych podopiecznych. A może po prostu chciałbyś nam przekazać na aukcję inne rzeczy? Książki, ozdoby, elektronikę itd.? Skontaktuj się z nami!

Przekaż dary rzeczowe

Są okresy, w których potrzeby naszych podopiecznych są ogromne. Często brakuje dosłownie wszystkiego,. Nasi podopieczni potrzebują karmy, leków, obroży, smyczy, środków czystości itp. Jeśli możesz – podaruj nam je. Zawsze chętnie podpowiemy co kupić, czego najbardziej nam potrzeba. Zadzwoń do nas lub napisz maila i zapytaj – chętnie odpowiemy!

Wesprzyj naszą Fundację!

Możesz to zrobić na wiele sposobów np. szybkim przelewem bankowym realizowanym przez Przelewy24, BLIKIEM, tradycyjnym przelewem (numer naszego rachunku bankowego znajdziesz na dole). Możesz także przekazać darowiznę za pomocą serwisu PayPal.

Skontaktuj się z nami!

Nie zawsze możemy odebrać telefon, ale zawsze  oddzwonimy. Czasem na odpowiedź wysłanego do nas maila trzeba chwilę poczekać, ale zawsze odpiszemy!

Telefon do przedstawiciela fundacji bono

+48 660 474 121