+48 660 474 121 kontakt@fundacjabono.pl

Zastanawiasz się nas adopcją czworonoga? Poznaj zwierzaki do adopcji, wybierz swojego przyjaciela i daj mu dom na zawsze! Więcej…

Jak możesz pomóc?

Zostań Wirtualnym Opiekunem

Jeżeli chciałbyś razem z nami pomagać psom w potrzebie, ale z jakiegokolwiek powodu nie możesz przyjąć psa pod swój dach, możesz zostać jego Wirtualnym Opiekunem.

Wirtualna adopcja

Jeżeli chciałbyś razem z nami pomagać psom znajdującym się w potrzebie, ale z jakiegokolwiek powodu nie możesz przyjąć psa pod swój dach, możesz zostać jego Wirtualnym Opiekunem do czasu gdy znajdzie wspaniały, nowy dom.

Wybierając psa, którego wirtualnie adoptujesz, deklarujesz comiesięczne wpłaty na wybranego psa określając jednocześnie ich wysokość. Twoje wpłaty zostaną przeznaczone na leczenie i utrzymanie naszego podopiecznego. Nie musi to być kwota pokrywająca miesięczne utrzymanie psa! Może to być najmniejsza, systematyczna wpłata – każde 10 zł jest bardzo ważne!

Przeglądając naszą stronę z pewnością zauważyłeś, że psy, które trafiają pod naszą opiekę najczęściej są psami wymagającymi długotrwałej fachowej opieki, a niejednokrotnie również specjalistycznego leczenia. I właśnie na te cele zostaną przeznaczone środki uzyskane z Wirtualnej adopcji.

Każdy z naszych podopiecznych może mieć kilku Wirtualnych Opiekunów. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić jeszcze lepszą opiekę naszym psiakom.

W jaki sposób można zostać Wirtualnym Opiekunem psa znajdującego się pod opieką Fundacji Bono?

Skontaktuj się z nami byśmy razem mogli pomóc im ponownie uwierzyć w wartość i dobroć człowieka.
Napisz do nas na adres info@fundacjabono.pl informując nas, że chcesz zostać Wirtualnym Opiekunem. Podaj swoje imię i nazwisko (ewentualnie dodatkowo Nick), napisz jaką kwotę deklarujesz przyjmując pod wirtualną opiekę jednego z psiaków. Napisz czy wyrażasz zgodę byśmy Twoje imię i nazwisko umieścili na naszej stronie internetowej obok zdjęcia wybranego przez Ciebie psa. W taki sposób wszyscy, którzy będą ją odwiedzać dowiedzą się, że wspierasz jednego z naszych podopiecznych.

Kolejnym krokiem z Twojej strony jest wpłacenie zadeklarowanej kwoty na konto naszej Fundacji. W tytule przelewu należy wpisać: Darowizna + Wirtualna adopcja + imię psa

Wpłaty należy kierować na konto:

Fundacja Pomocy Zwierzętom „BONO”
60-195 Poznań, ul. Jana Brzechwy 24
Nr konta: 53 1240 1268 1111 0010 3558 4567

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń do nas!

Pomóż w inny sposób

Przekaż 1,5% swojego podatku

Podaruj zwierzakowi, a nie fiskusowi! W imieniu naszych podopiecznych – bezdomnych owczarków podhalańskich prosimy o podarowanie 1,5% podatku naszym podopiecznym. To nic nie kosztuje, a dla nich znaczy bardzo wiele – ratuje życie. Kliknij TUTAJ po więcej informacji.

Wesprzyj nas przez portal ratujemy zwierzaki

Portal „Ratujemy Zwierzaki” to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Pomysłodawcy razem z Darczyńcami łączą siły, aby każdego dnia odmieniać ich los i dawać im dobro, na jakie zasługują. Jeśli chcesz wesprzeć działania mojej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo, albo regularnie każdego miesiąca klikając TUTAJ

przyjmiemy dary rzeczowe

Są okresy, w których potrzeby naszych podopiecznych są ogromne. Często brakuje dosłownie wszystkiego,. Nasi podopieczni potrzebują karmy, leków, obroży, smyczy, środków czystości itp. Jeśli możesz – podaruj nam je. Zawsze chętnie podpowiemy co kupić, czego najbardziej nam potrzeba. Zadzwoń do nas lub napisz maila i zapytaj – chętnie odpowiemy!

Wesprzyj naszą Fundację!

Możesz to zrobić na wiele sposobów np. szybkim przelewem bankowym realizowanym przez Przelewy24, BLIKIEM, tradycyjnym przelewem (numer naszego rachunku bankowego znajdziesz na dole). Możesz także przekazać darowiznę za pomocą serwisu PayPal.

Skontaktuj się z nami!

Nie zawsze możemy odebrać telefon, ale zawsze  oddzwonimy. Czasem na odpowiedź wysłanego do nas maila trzeba chwilę poczekać, ale zawsze odpiszemy!

Telefon do przedstawiciela fundacji bono

+48 660 474 121