+48 660 474 121 kontakt@fundacjabono.pl

Czy wiesz, że poszukujemy Wolontariuszy? Już dzisiaj możesz zostać Wolontariuszem w Fundacji „BONO” i w ten sposób bardzo nam pomagać!  Więcej…

Jak możesz pomóc?

Przekaż darowiznę

Możesz to zrobić na wiele sposobów np. szybkim przelewem bankowym realizowanym przez Przelewy24, BLIKIEM, tradycyjnym przelewem (numer naszego rachunku bankowego znajdziesz na dole). Możesz także przekazać darowiznę za pomocą serwisu PayPal.

Jak przekazać darowiznę podopiecznym fundacji bono?

To bardzo proste. Jednym ze sposobów jest przekazanie dowolnej wielkości darowizny bezpośrednio na rachunek bankowy Fundacji Bono prowadzony w Banlo PEKAO S.A. Poniżej podajemy nazwę banku oraz numer rachunku.

Fundacja Pomocy Zwierzętom „BONO”
60-195 Poznań, ul. Jana Brzechwy 24
Nr konta: 53 1240 1268 1111 0010 3558 4567

W wyjątkowo prosty i łatwy sposób możecie Państwo przekazać darowiznę korzystając z szybkich przelewów bankowych. W ten sposób przekażecie darowiznę za pomocą karty kredytowej, e-przelewem i BLIK. Wszystkie transakcje realizowane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.).
Regulamin płatności znajdziesz TUTAJ

      

(Uwaga! Powyższe przyciski będą aktywne po aktywacji konta w serwisie Przelewy24).

Kolejnym sposobem jest przekazanie darowizny za pośrednictwem serwisu PayPal, który umożliwia przekazanie darowizny za pomocą kart kredytowych, kart płatniczych oraz rachunków bankowych. Za pomocą serwisu PayPal Darczyńca może przekazać darowiznę wybierając jedną z kilkunastu walut. Aby przekazać darowiznę za pomocą serwisu PayPal prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:Serdecznie dziękujemy za przekazaną darowiznę!

Pomóż w inny sposób

Przekaż 1,5% swojego podatku

Podaruj zwierzakowi, a nie fiskusowi! W imieniu naszych podopiecznych – bezdomnych owczarków podhalańskich prosimy o podarowanie 1,5% podatku naszym podopiecznym. To nic nie kosztuje, a dla nich znaczy bardzo wiele – ratuje życie. Kliknij TUTAJ po więcej informacji.

Podaruj coś na aukcje charytatywne

A może jesteś jedną z tych utalentowanych osób, które umieją szydełkować, haftować, robić figurki z masy solnej czy inne przedmioty dekoracyjne i ozdoby? Być może jesteś artystą, który maluje, rzeźbi czy realizuje się w inny sposób? Podaruj nam którąś ze swoich prac na aukcję – pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasilą skarbonkę naszych podopiecznych. A może po prostu chciałbyś nam przekazać na aukcję inne rzeczy? Książki, ozdoby, elektronikę itd.? Skontaktuj się z nami!

przyjmiemy dary rzeczowe

Są okresy, w których potrzeby naszych podopiecznych są ogromne. Często brakuje dosłownie wszystkiego,. Nasi podopieczni potrzebują karmy, leków, obroży, smyczy, środków czystości itp. Jeśli możesz – podaruj nam je. Zawsze chętnie podpowiemy co kupić, czego najbardziej nam potrzeba. Zadzwoń do nas lub napisz maila i zapytaj – chętnie odpowiemy!

Wesprzyj naszą Fundację!

Portal „Ratujemy Zwierzaki” to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Pomysłodawcy razem z Darczyńcami łączą siły, aby każdego dnia odmieniać ich los i dawać im dobro, na jakie zasługują. Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo, albo regularnie każdego miesiąca klikając w poniższe logo.

Skontaktuj się z nami!

Nie zawsze możemy odebrać telefon, ale zawsze  oddzwonimy. Czasem na odpowiedź wysłanego do nas maila trzeba chwilę poczekać, ale zawsze odpiszemy!

Telefon do przedstawiciela fundacji bono

+48 660 474 121