+48 660 474 121 kontakt@fundacjabono.pl

Czy wiesz, że możesz nam pomóc i wesprzeć naszą Fundację na wiele sposobów? Już teraz możesz przekazać darowiznę dla naszych czworonogów! Więcej…

Jak możesz pomóc?

Adoptuj przyjaciela!

Zastanawiasz się nad adopcją czworonoga? Dobrze trafiłeś. Każdy, kto przynajmniej raz w swoim życiu miał zaszczyt być opiekunem czworonoga wie, że skradnie On jego serce i pozostanie w nim na zawsze!

Poznaj nasze zwierzaki do adopcji!

W poniższej galerii będziemy systematycznie publikować zdjęcia naszych podopiecznych szukających nowych, kochających i odpowiedzialnych opiekunów. Prosimy pamiętać, że adopcja zwierzaka jest często decyzją na bardzo wiele lat. Zanim podejmiecie Państwo decyzję o adopcji prosimy zastanowić się nad wszystkimi plusami i minusami posiadania czworonoga. Prosimy także, aby zapoznali się Państwo z charakterystyką rasy Owczarka Podhalańskiego.

Jeżeli któryś zwierzak z poniższej galerii zwrócił Waszą uwagę bardzo prosimy o kontakt z naszą Fundacją. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, udzielimy także wyczerpujących informacji o każdym czworonogu do przeznaczonym adopcji.

Nasza galeria zdjęć dopiero powstaje, daj nam chwilę czasu na jej przygotowanie i opracowanie opisów. Zapraszamy wkrótce!

Pomóż w inny sposób

Przekaż 1,5% swojego podatku

Podaruj zwierzakowi, a nie fiskusowi! W imieniu naszych podopiecznych – bezdomnych owczarków podhalańskich prosimy o podarowanie 1,5% podatku naszym podopiecznym. To nic nie kosztuje, a dla nich znaczy bardzo wiele – ratuje życie. Kliknij TUTAJ po więcej informacji.

Wesprzyj nas przez portal ratujemy zwierzaki

Portal „Ratujemy Zwierzaki” to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Pomysłodawcy razem z Darczyńcami łączą siły, aby każdego dnia odmieniać ich los i dawać im dobro, na jakie zasługują. Jeśli chcesz wesprzeć działania mojej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo, albo regularnie każdego miesiąca klikając TUTAJ

przyjmiemy dary rzeczowe

Są okresy, w których potrzeby naszych podopiecznych są ogromne. Często brakuje dosłownie wszystkiego,. Nasi podopieczni potrzebują karmy, leków, obroży, smyczy, środków czystości itp. Jeśli możesz – podaruj nam je. Zawsze chętnie podpowiemy co kupić, czego najbardziej nam potrzeba. Zadzwoń do nas lub napisz maila i zapytaj – chętnie odpowiemy!

Wesprzyj naszą Fundację!

Możesz to zrobić na wiele sposobów np. szybkim przelewem bankowym realizowanym przez Przelewy24, BLIKIEM, tradycyjnym przelewem (numer naszego rachunku bankowego znajdziesz na dole). Możesz także przekazać darowiznę za pomocą serwisu PayPal.

Skontaktuj się z nami!

Nie zawsze możemy odebrać telefon, ale zawsze  oddzwonimy. Czasem na odpowiedź wysłanego do nas maila trzeba chwilę poczekać, ale zawsze odpiszemy!

Telefon do przedstawiciela fundacji bono

+48 660 474 121